HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Firmamızın kurucusu Taner Çağatay, Florida Atlantic Üniversitesi’nde Ekonomi mastırını tamamladıktan sonra 17 yıl ABD'de sigortacılık yaptıktan sonra ve orada elde ettiği bilgi, beceri ve sistemleri ülkemizde uygulamak üzere 23 Temmuz 2001 tarihinde, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından aldığı yetki ile Çağatay Sigorta & Reasürans Brokerlik A.Ş şirketini kurmuştur. 35 yıldır  sigorta  sektörde hizmet vermektedir.
                       
Çağatay Sigorta & Reasürans Brokerliği A.Ş.  tüm sigorta branşların da faaliyet göstermekte olup Türkiye'de yerleşik ve söz sahibi olan birçok uzman sigorta şirketlerini  temsil etmektedir. Öte yandan, şirketimiz Reasürans Brokerliği işlevini de üstlendiği için sigorta şirketlerinden ve kurumsal müşterilerimizden gelen büyük riskleri yurtdışı reasürans piyasalarında doğrudan fiyatlandırmakta ve daha uygun koşullarda poliçe temin edebilmektedir.
                      
Şirketimiz; Hayat, Sağlık, Yangın, Tersane ve Gemi İnşa sigortaları, Gemi onarımcıları yasal sorumluluk,  Tekne – Yat sigortaları , Tehlikeli madde ve Atık sorumluluk sigortaları, Kasko ve Trafik sigortaları,  Nakliyat, İnşaat All Risk, Sorumluluk, Halka Arz, Mühendislik sigortaları, Finansal sigortalar (Yönetici Sorumluluk, Alacak sigortaları) Siber Riskler  dahil tüm branşlarda hizmet vermektedir.
                   

Görsel Basında Biz

İş Ortaklarımız